Hoofdbestuur  
   
Voorzitter: Willem de Koning, Bosch 13, 3353 GC Papendrecht, tel. 078-6440180, email: voorzitter@ngc-dbs.nl
2e Voorzitter: Henk Fidder, tel. 06-31656818, email: henkfidder@kpnmail.nl
   
Penningmeester: Theo van Deursen, Willem Pijperstraat 43, 3208 AV Spijkenisse, tel. 0181-634197, email: penningmeester@ngc-dbs.nl
2e Penningmeester: Richard van Rij, Julianastraat 83, 3214 CH Zuidland, tel. 0181-452928, email: r.rij27@chello.nl
   
Secretaris: Jaco Griffioen, Betsy Perkstraat 45, 2135 HM Hoofddorp, tel. 06-54757988, email: secretaris@ngc-dbs.nl
2e Secretaris: Vacant
   
Ringencommissaris: Theo van Deursen, Willem Pijperstraat 43, 3208 AV Spijkenisse, tel. 0181-634197, email: ringencommissaris@ngc-dbs.nl
Ledenadministratie: Jaco Griffioen, Betsy Perkstraat 45, 2135 HM Hoofddorp, tel. 06-54757988, email: ledenadministratie@ngc-dbs.nl
   
Algemene bestuursleden: Ard Veldt, Petenbos 10, 3904 BN Veenendaal, tel. 0318-542265, email: ard.veldt@gmail.com
   
   
Technische Commissie  
   
Voorzitters: Jan van Meeteren, tel. 0345-569231 en Han Schrijver, tel. 073-6570036, email: tc@ngc-dbs.nl
   
Keurmeesters: Peter van Amelsvoort, tel. 0572-354134, email: p_vanamelsvoort@hotmail.com
  Rinus van den Broek, tel. 0166-663880, email: rinusvdbroek@hetnet.nl
  Ap Buitenhuis, tel. 0313-6557287, email: abuitenhuis@planet.nl
  Jac Cuyten, tel. 040-2013671, email: jaccuyten@kpnmail.nl
  Wim Hattink, tel. 0570-591393
  Wim van Lokven, tel. 073-5323006, email: wvlokven@levix.nl
  Jan van Meeteren, tel. 0345-569231, email: jg.van.meeteren@gmail.com
  Han Schrijver, tel. 073-6570036, email: jfschrijver@live.nl
  Armand Swaegers, (niet praktiserend)
   
   
Showmanager: Rinus van den Broek, tel. 0166-663880, email: showmanager@ngc-dbs.nl
   
PR buitenland: Han Schrijver, Boterbloemstraat 31, 5262 DX Vught, tel. 073-6570036, email: pr@ngc-dbs.nl
   
Eindredactie Budgie: Roger Vandeweyer, Merksplasseweg 32, 2340 Beerse, België, email: budgie@ngc-dbs.nl
   
Webmaster: Wim Velgersdijk, tel. 06-53220340, email: webmaster@ngc-dbs.nl